فارسی English |
پیام دبیر اجرایی کنگره


 
با یاری خداوند کنگره سالیانه پوست بیمارستان رازی در تاریخ 1 تا 3 آذر ماه 1396 در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد گردید.
در این کنگره جدیدترین دستاوردهای علمی با حضور متخصصین و اساتید به نام داخلی و خارجی در قالب سخنرانی ، پانل ، کارگاه و پوستر مورد بحث قرار خواهند گرفت. هدف کمیته علمی کنگره پوست رازی براین بوده است که دربرگزاری این کنگره علاوه بر مشارکت اساتید محترم هیات علمی از تجربیات ارزشمند همکاران غیرهیات علمی نیز برخوردار گردد. سعی بر آن بوده است که موضوعات و ارائه سخنرانی ها بر پایه Practical Dermatology بیشتر بصورت Problem solving و با در نظر گرفتن مشکلات رایج عزیزان درماتولوژیست در Practice باشد.
علاوه بر این نحوه برخورد با موارد پیچیده و بحث برانگیز بیماریهای پسوریازیس ، کهیر، آکنه ، بیماریهای تاولی خود ایمن ، درماتوسرجری و لیزر در قالب شش پانل با حضور اساتید پیشکسوت و همکاران با تجربه درماتولوژیست مورد بحث قرار خواهد گرفت.
سومین  دوره کنگره دستیاری پوست با هدف مشارکت فعال عزیزان دستیار و تقویت توانایی های علمی آنان برای روزهای اول و سوم آذر ماه در سالن اصلی برگزار خواهد گردید. در این بخش از بین بیش از 50 مقاله ارسالی دستیاران پوست تمام دانشگاههای ایران ، 9 مقاله برتر توسط کمیته علمی انتخاب شده و به صورت سخنرانی ارائه خواهند شد و از این میان دو مقاله در نهایت بعنوان مقاله برتر ، برگزیده خواهند شد.
بخش دیگر کنگره ، آشنایی همکاران گرامی با جدیدترین یافته های مطالعات درماتولوژی داخلی است که به صورت پوستر الکترونیک توسط چند نمایشگر ارائه خواهد گردید.
علاوه بر این کارگاههای آموزشی لیزر با حضور Dr. kosorev ، تزریق دیسپورت با حضور Dr N. Kobaladze
کارگاه پانسمان و ترمیم زخم با حضور  Dr.H Al-Dabbas،کارگاه لیفت با نخ با حضور Dr. Nicola ، کارگاه درموسکوپی با حضور دکتر فیلیپ بهادران و کارگاه کاشت ابرو با حضور جناب آقای دکتر علی عباسی برگزار خواهد شد.
با هدف تجلیل از اساتید پیشکسوت درماتولوژی در روز دوم آذر ماه مراسم تقدیر از استاد ارجمند سرکار خانم دکتر مهین ولیخانی با دعوت از کلیه گروه ها و مراکز تحقیقاتی پوست ، رؤسا و معاونین دانشکده پزشکی دانشگاه تهران و اساتید پیشکسوت برگزار خواهد شد که از همه همکاران ارجمند دعوت می نمایم در این مراسم شرکت نمایند. اینجانب به نمایندگی از کمیته علمی و اجرایی برگزار کننده کنگره و نیز تمامی اعضای هیات علمی بیمارستان رازی ضمن خوش آمد ، قدردان حضور پربار کلیه عزیزان درماتولوژیست و دستیاران در این کنگره خواهم بود.
در پایان بر خود لازم می دانم که از کلیه عوامل اجرایی کنگره و ریاست محترم بیمارستان رازی سرکار خانم دکتر عابدینی که نهایت همکاری را در جهت آماده سازی کنگره داشتند قدردانی نمایم.
همچنین از شرکت های دارویی و تجهیزاتی حامی و حاضر در نمایشگاههای کنگره که در امر پشتیبانی برگزاری کنگره مشارکت داشتند نیز صمیمانه سپاسگزارم./ 


دکتر وحیده سادات لاجوردی
دبیر اجرایی کنگره سالیانه پوست رازی


بازدید  514

تهران ، خیابان حافظ ، خیابان وحدت اسلامی ، میدان وحدت اسلامی ، دفتر آموزش بیمارستان پوست رازی.